Телефонуйте

Розетка RIGHT HAUSEN ASTRA NV ТЕРМОПЛАСТ 3-а зовнішня з/з біла

Розетка RIGHT HAUSEN ASTRA NV ТЕРМОПЛАСТ 3-а зовнішня з/з біла

Розетка RIGHT HAUSEN ASTRA NV ТЕРМОПЛАСТ 3-а зовнішня з/з біла

Артикул:23452
Виробник:Right Hausen
Модель:HN-017141
Наявність:На складі
  • 116.30 грн

Розетка RIGHT HAUSEN ASTRA NV ТЕРМОПЛАСТ 3-а зовнішня із заземленням біла

Серія "ASTRA NV" зовнішньої проводки виконана в суперкомпактних розмірах, що створює унікальний дизайн. Інсталяція "ASTRA NV" перевершить всі Ваші очікування про комфорт, дизайн і функціональність.

Переваги розетки RIGHT HAUSEN ASTRA NV ТЕРМОПЛАСТА 3-ї зовнішньої із заземленням:

- Власний дизайн.

- Підвищена безпека негорючого полікарбонатного пластика і ABS пластика, який більш стійкий до механічних впливів і має захист від ультрафіолетового випромінювання (UV), а також блискучий, антистатичний, зносостійкий, міцний при розтягуванні.

- Простий в монтажі і демонтажі.

- Підводка кабелю використовується на гвинтових затискачах для більшої надійності і забезпечення кращого контакту.

- У контактах використовуються спеціальні з'єднувальні скоби для кращого дотику електродів вилки і більш частого використання.

У багаторазових розетках контактна група не схильна до розхитування, цього вдалося досягти завдяки використанню унікального рішення в конструкції самого механізму, не застосовуючи підтискні скоби.

Внутрішній механізм даної розетки виконаний у вигляді пенала, який виготовлений з термостійкого пластику з підвищеною вогнестійкістю.

У всіх виробах серії "Astra NV" під'єднання кабелю здійснюється за допомогою гвинтового механізму затиску, що забезпечує більш надійний і якісний контакт.

Завдяки поєднанню цих матеріалів і зазначених технічних рішень при виробництві, електрофурнітура серії "Astra NV" витримує навантаження до 16А, високі температури до 150°С непрямого нагріву, не підтримують горіння, і з плином часу не втрачають свій первинний вигляд.

Ступінь захисту: IP20.

Максимальне навантаження: 16A.

Робоча напруга: 220V.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Теги: Розетка