Телефонуйте

Кронштейн виносний універсальний KVU

Кронштейн виносний універсальний KVU

Кронштейн виносний універсальний KVU

Модель:KVU
Наявність:На складі
  • 101.00 грн

Кронштейн виносний універсальний KVU ET - це відмінне поєднання якості і вартості, що забезпечує можливість реалізації проектів з освітлення і дозволяє благополучно здійснювати побудову конфігурації електроліній з дотриманням всіх правил техніки безпеки. Повний перелік типових виробів, необхідних для закріплення СІП на кінцевих і проміжних опорах ліній електропередач, можна подивитися в каталозі Інтернет-магазину "Крамелектро". Вся лінійка продукції перед реалізацією проходить попереднє тестування. Вона сертифікована, а також пройшла випробування на міцність і зносостійкість, при цьому час показав, що товари не тільки не поступаються іншим виробникам, але і істотно більш стійкі до агресивних середовищ і великих навантажень.


Основні характеристики


- Об'єднує в собі можливість монтажу самонесучої лінії СІП і світильників одночасно;

- Для виробництва використана високоміцна низьковуглецева сталь марки 09Г2С, товщиною 3 мм (а для посиленої версії - 4 мм) і з покриттям цинком збільшеної товщини (не менше 20 мкм);

- Труба з зовнішнім діаметром 51 мм і товщиною стінки 1,5 має надійне гальванічне покриття товщиною не менше 20 мкм, забезпечуючи надійне кріплення для світильників і сприяючи їх нормальної експлуатації при всіляких погодних умовах і впливі постійних і змінних навантажень.

- Вигнута основа з отворами під бандажну стрічку забезпечують швидкий і легкий монтаж (за допомогою бандажної стрічки), а також надійне кріплення на опорі під час експлуатації;

- Продано більше 40000 виробів по Україні та ближньому зарубіжжю;

- Вироби сертифіковані і відповідають всім вимогам і технічним умовам.


Купити кронштейн виносний універсальний ET-KVU в Україні за найвигіднішими цінами краще у нас. Доставка здійснюється в Київ, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Мелітополь та інші міста.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре