Телефонуйте

Мультиметр DT832

Мультиметр DT832

Мультиметр DT832

Артикул:31508
Модель:DT832
Наявність:На складі
  • 129.31 грн

Простий і недорогий вимірювальний прилад - мультиметр універсальний DT832. Працює з усіма основними параметрами. Оснащений тестер М832 генератором прямокутних імпульсів. Має окремий роз'єм для вимірювання коефіцієнта передачі транзистора. Ідеальний помічник для початківців радіоаматорів. Купити цифровий мультиметр DT832 - це зробити правильний вибір у співвідношенні ціна-якість.
Особливості мультиметра DT832:


Розглянута модель цифрового тестера DT832 має просту прямокутну форму. Корпус виконаний з пластика. Всі елементи знаходяться на передній частині і мають класичне розташування: у верхній частині знаходиться екран, по центру – перемикач режимів, а внизу розміщені отвори для щупів і роз'єм для підключення транзисторів. Поворотний перемикач режимів вимірювання має досить чіткий хід з точною фіксацією в заданому положенні. Вимірювальний прилад має невелику вагу, тримати його комфортно. Руки не втомлюються. У комплект поставки входять також вимірювальні щупи, їх можна купити окремо в міру зносу. Вони ідеально підходять для періодичного використання. Купити мультиметр DT832 ви можете в нашому Інтернет-магазині "Крамелектро".
Проведені вимірювання
DT832 може проводити вимірювання всіх основних параметрів, а саме:
- постійна напруга: до 1000В;


- змінна напруга: до 750В;


- постійний струм: до 10А;


- опір: до 2 МОм.


Також може проводити перевірку цілісності ланцюга за допомогою звукової прозвонки, а також діодний тест. Для проведення вимірювань коефіцієнта посилення транзистора не потрібно підключати щупи, для цього передбачені міні отвори для приміщення висновків радіодеталі. Потрібно під'єднати транзистор і вибрати відповідний режим. Генератор меандра. Це недорогий різновид мультиметра володіє такою функцією, як генератор прямокутних імпульсів. Її наявністю може похвалитися не кожні більш дорогі вимірювальні прилади. Мультиметр DT832 - простий пристрій за недорогою ціною, яке здатне впоратися з усіма основними завданнями. Купити цифровий мультиметр DT832 Ви можете в будь-який час. Він підійде людям, які роблять свої перші кроки в радіоелектроніці, або для нечастого домашнього використання.
Технічні характеристики мультиметра DT832:


Постійна напруга: до 1000В.


Змінна напруга: до 750В.


Постійний струм: до 10А.


Опір: до 2 МОм.


Функція звукової прозвонки електричного кола.


Функція: діодний тест.


Функція: вимірювання коефіцієнта передачі транзистора (hFE).


Генератор прямокутних імпульсів.


Живлення: 9В, батарея тип крона/6F22.


Габарити: 12,5х6,5х2,8 см.


Вага пристрою: 180 г.


Сертифікат безпеки: IEC-1010 категорії II.


Комплектація мультиметра DT832:


Мультиметрацифровий DT832;


Щупи вимірювальні;


Батарея: 9В (крона);


Інструкція по експлуатації;


Фірмова картонна упаковка.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре