Телефонуйте

Стабілізатор напруги СНПТО 6 кВт 9 ступенів

Стабілізатор напруги СНПТО 6 кВт 9 ступенів

Стабілізатор напруги СНПТО 6 кВт 9 ступенів

Виробник:Станмарт
Модель:СНПТО 6 кВт 9 ступеней
Наявність:На складі
  • 9 150.00 грн

Стабілізатор напруги змінного струму однофазний (СНПТО) призначений для корекції напруги в промислових і побутових мережах електропостачання з незадовільною якістю напруги.
Стабілізатор забезпечує:
► Неспотворену форму синусоїдальної вихідної напруги;
► Роботу у всьому діапазоні навантажень від холостого ходу до максимальної потужності;
► Вихідна напруга на рівні 220V (+7%; -7%) при коливаннях напруги на вході;
► Захисне відключення при підвищенні вхідної напруги з подальшим автоматичним підключенням навантаження при зниженні вхідної напруги до робочого рівня;
► Режим "Транзит" в аварійній та інших ситуаціях;
► Захисне відключення при перенапруженні в режимі "Транзит" (на рівні 256V);
► Захисне відключення при перевантаженні і короткому замиканні на виході;
► Затримку на 15 секунд при включенні, а також при виході вхідної напруги за межі діапазону стабілізації.
Стабілізатор виконаний в металевому корпусі прямокутної форми, який дозволяє експлуатувати його як в настінному, так і в підлоговому варіанті. Для зручності перенесення стабілізатора передбачені ручки. Стабілізатор розрахований на безперервний режим роботи в закритих опалювальних приміщеннях при температурі навколишнього середовища від 0 до 40 градусів С при відносній вологості від 40 до 80%. Стабілізатор має два режими роботи "Стабілізація" і "Транзит", вибирається за допомогою перемикача режиму роботи. Режим "Стабілізація" є робочим режимом. Режим "Транзит" використовується при тимчасовій відсутності необхідності стабілізації напруги або несправності стабілізатора.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Стабілізатор виконаний за схемою тороїдального автотрансформатора і не має гальванічної розв'язки між вхідною і вихідною напругою. Стабілізатори виготовляються з трьома діапазонами стабілізації вхідної напруги (L, C, H). Стабілізатор має 9 ступенів регулювання напруги, крок ступенів регулювання становить 15V. Час реакції стабілізатора на зміну вхідної напруги становить 20 мс. Споживання електроенергії на холостому ходу 15-20 Вт. Гарантія - 2 роки.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре