Телефонуйте

Реле напруги ZUBR D2-40 red

Реле напруги ZUBR D2-40 red

Реле напруги ZUBR D2-40 red

Артикул:32261
Виробник:ZUBR
Модель:D2-40 red
Наявність:На складі
  • 1 184.41 грн

Термозахист і корпус з негорючого полікарбонату.

Точне вимірювання напруги завдяки алгоритму True RMS.

Професійна модель затримки часу вимкнення.

Два типи часу затримки включення навантаження після аварійного спрацьовування.

Енергонезалежний журнал аварійних ситуацій (запам'ятовує до 100 значень).

Розшифровка абревіатур назв пунктів меню.

Однофазне реле напруги в компактному корпусі з термозахистом

Реле напруги ZUBR D2 red призначені для захисту обладнання від надмірних коливань напруги. При настанні аварійної ситуації пристрій відключає навантаження. Реле застосовуються в однофазних мережах змінного струму (230В). Додатково оснащено термозахистом.
Висока точність вимірювання RMS

ZUBR D2 red з високою точністю вимірює напругу. Принцип дії True RMS - алгоритм знижує вплив мережевих перешкод на точність вимірювання напруги, коли форма напруги відрізняється від синусоїди.


Професійна модель вимкнення навантаження

Ви можете активувати професійну модель затримки часу вимкнення. Вона дозволяє не відключати обладнання при безпечних за величиною і тривалості відхиленнях напруги.


Підвищена безпека завдяки термозахисту

Реле напруги ZUBR D2 red оснащені захистом від перегріву. Вона активується, якщо температура всередині корпусу досягне 80°С.


Затримка включення навантаження

У пристрої передбачено 2 типи включення затримки навантаження:


- коли відлік часу до подачі навантаження відраховується з моменту стабілізації напруги;


- коли відлік починається з моменту відключення реле.


Час затримки можна встановити від 3 до 600 секунд, в залежності від типу підключеного обладнання. Для чутливого до частих відключень напруги обладнання (наприклад, для холодильників і кондиціонерів) час затримки рекомендується встановлювати на 120-180 секунд.


Журнал аварійних спрацьовувань

Журнал здатний зберігати в енергонезалежній пам'яті 100 останніх аварійних спрацьовувань (наприклад, напруга при відключенні реле або спрацьовування термозахисту).


Зручність в управлінні

У ZUBR D2 red дуже зручне стандартизоване підключення вхід-вихід, відсутня необхідність використання нульової клеми при підключенні. Налаштування роботи пристрою здійснюється за допомогою всього лише трьох кнопок. Четверна кнопка "i" призначена для перегляду журналу аварійних спрацьовувань і розшифровки абревіатур пунктів меню. Цифровий екран постійно відображає значення напруги, а також виводить системну інформацію. Доступна можливість налаштування яскравості екрану і індикатора в режимі очікування.


Проста установка


Реле напруги ZUBR D2 red дуже компактний, займає 2 стандартних модуля в розподільному щиті. Його монтаж відбувається в розподільний щиток на стандартну DIN-рейку шириною 36 мм. Якщо в приміщенні підвищена вологість або існує ймовірність попадання води на пристрій, тоді щиток повинен відповідати класу захисту IP55 (згідно ГОСТ 14254).

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре