Телефонуйте

Реле напруги ZUBR D40 термозахист

Реле напруги ZUBR D40 термозахист

Реле напруги ZUBR D40 термозахист

Артикул:32267
Виробник:ZUBR
Модель:D40 термозахист
Наявність:На складі
  • 1 058.68 грн

Точне вимірювання напруги завдяки алгоритму True RMS.

Корпус з негорючого полікарбонату.

Професійна модель затримки часу вимкнення.

Затримка включення до стабілізації напруги.

Енергонезалежний журнал аварійних ситуацій (запам'ятовує до 50 значень).

Однофазне реле напруги з термозахистом

Реле напруги ZUBR D25-63 (t) призначені для захисту обладнання від надмірних коливань напруги. При настанні аварійної ситуації пристрій відключає подачу навантаження. Реле застосовуються в однофазних мережах змінного струму (230В). Додатково оснащено термозахистом.
Висока точність вимірювання RMS

ZUBR Dt з високою точністю вимірює напругу. Принцип дії True RMS - алгоритм знижує вплив мережевих перешкод на точність вимірювання напруги, коли форма напруги відрізняється від синусоїди.


Професійна модель вимкнення навантаження

Ви можете активувати професійну модель затримки часу вимкнення. Вона дозволяє не відключати обладнання при безпечних за величиною і тривалості відхиленнях напруги.


Підвищена безпека завдяки термозахисту

Реле напруги ZUBR D (t) оснащені захистом від перегріву. Вона активується, якщо температура всередині корпусу досягне 80°С. Для продовження терміну служби контактів реле і зменшення їх іскріння, комутація навантаження здійснюється максимально близько до переходу синусоїди напруги через нуль.


Затримка включення навантаження

Після стабілізації напруги активується відлік часу до подачі навантаження. Час затримки можна встановити від 3 до 600 секунд, в залежності від типу підключеного обладнання. Для чутливого до частих відключень напруги обладнання (наприклад, для холодильників і кондиціонерів) час затримки рекомендується встановлювати на 120-180 секунд.


Зручність в управлінні

Налаштування роботи пристрою здійснюється за допомогою всього лише трьох кнопок. Цифровий екран постійно відображає значення напруги, а також виводить системну інформацію. З його допомогою Ви легко встановите верхню і нижню межу допустимої напруги.


Проста установка


Монтаж реле напруги відбувається в розподільний щиток на стандартну DIN-рейку шириною 35 мм. Якщо в приміщенні підвищена вологість або існує ймовірність попадання води на пристрій, тоді щиток повинен відповідати класу захисту IP55 (згідно ГОСТ 14254).

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре