Телефонуйте

Реле напруги ZUBR SR1 red

Реле напруги ZUBR SR1 red

Реле напруги ZUBR SR1 red

Артикул:32269
Виробник:ZUBR
Модель:SR1 red
Наявність:На складі
  • 693.84 грн

Імпульсний блок живлення - зменшує споживання енергії самим реле.

Проста установка.

Затримка включення навантаження.

Збереження критичних значень напруги в енергонезалежній пам'яті.

Реле напруги з сенсорним управлінням для установки в розетку

Реле напруги ZUBR SR1 red призначене для захисту електричного обладнання від надмірних стрибків напруги. Пристрій діє за принципом відсікача: подача навантаження припиняється при виході напруги за встановлені межі.
Зручність в управлінні

Налаштування роботи реле здійснюється за допомогою всього чотирьох кнопок. Екран відображає поточну напругу, системні оповіщення, а також спрощує навігацію в меню. Подача навантаження відбудеться після закінчення часу затримки, про що сповістить зелений індикатор.


Затримка включення

Реле відключить навантаження при перевищенні допустимих значень напруги, а відновлення її подачі відбудеться через встановлений час затримки. Ви можете налаштувати тривалість часу затримки, виходячи з типу підключеного обладнання. Для чутливої до частих відключень напруги техніки (наприклад, компресорного обладнання — холодильників, кондиціонерів та інші) ми рекомендуємо встановлювати тривалість затримки на 120-180 секунд.


З реле напруги ZUBR SR1 red Ви можете вибрати професійну модель відключення напруги. Вона дозволить не відключати навантаження при безпечних за значенням і тривалості відхиленнях напруги.


Безпека при використанні


Ви можете встановити блокування кнопок, щоб ніхто інший не змінив налаштування реле (наприклад, Ваші діти). Пристрій захищений від перегріву: при підвищенні температури всередині корпусу до 80°С реле відключить навантаження і повідомить про перегрів. Відновлення роботи відбудеться після зниження температури до 60°С.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре