Телефонуйте

Реле напруги ZUBR D25

Реле напруги ZUBR D25

Реле напруги ZUBR D25

Артикул:32345
Виробник:ZUBR
Модель:D25
Наявність:На складі
  • 776.01 грн

Затримка подачі навантаження до повної стабілізації напруги.

Енергонезалежний журнал аварійних ситуацій (запам'ятовує до 50 значень).

Корпус з негорючого полікарбонату.

Однофазне реле напруги

Реле напруги ZUBR D25-63 призначені для захисту обладнання від надмірних коливань напруги в мережі. При настанні аварійної ситуації реле відключає навантаження. Застосовується в однофазних мережах змінного струму (230В).
Затримка подачі навантаження

Після стабілізації напруги активується таймер затримки подачі напруги. Ви можете налаштовувати його тривалість від 3 до 600 секунд. Для обладнання, чутливого до частих відключень напруги (наприклад, для холодильників, кондиціонерів і теплових насосів), рекомендований час затримки становить 120-180 секунд.


Надійність компонентів і безпека при експлуатації

Корпус пристроїв виготовлений з негорючого полікарбонату. Це підвищує безпеку при використанні реле. А застосування в схемотехніці в якості гасять німецьких конденсаторів EPCOS в 3-4 рази продовжує термін служби в порівнянні з аналогами інших виробників.


Зручна настройка

Управління пристроєм відбувається всього лише трьома кнопками. Цифровий екран відображає значення напруги і системну інформацію. Він допомагає легко встановити верхню і нижню межу допустимого напруги, а також спрощує навігацію в меню.


Легкий монтаж


Установка реле напруги здійснюється в розподільний щиток на стандартну DIN-рейку шириною 35 мм. Клеми пристрою забезпечують надійний контакт в силовій частині корпусу.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре