Телефонуйте

Терморегулятор TERNEO S

Терморегулятор TERNEO S

Терморегулятор TERNEO S

Артикул:32477
Виробник:ZUBR
Модель:S
Наявність:На складі
  • 1 152.89 грн

Терморегулятор Terneo S - сенсорна елегантність контролю

Терморегулятор призначений для управління обігрівом теплої підлоги на основі нагрівального кабелю, плівки або водяних труб в межах від 5 до 40°С. Дані про температуру передаються з датчика, поміщеного в підлогу.

Управління водяною теплою підлогою

Терморегулятор може управляти водяною теплою підлогою за допомогою електротермічного сервоприводу з робочою напругою 230В. Сервопривід повинен бути нормально закритим.


Приємний дизайн і інтерфейс

На цифровому екрані відображаються температура і системні повідомлення. Також він робить зручніше навігацію по меню налаштувань. Сенсорні кнопки на корпусі виглядають елегантніше і служать довше.


Корисні додаткові функції

Ви можете налаштувати початок обігріву за таймером (від 0,5 до 99 годин). Якщо Ви збираєтеся на якийсь час виїхати з дому — встановіть таймер, і з Вашим поверненням в будинку буде комфортна температура.


Пристрій веде статистику часу нагріву, допомагаючи контролювати споживання електроенергії. Також Ви можете вносити поправки в значення відображуваної на екрані температури.


Зручний монтаж

Все необхідне для монтажу — в комплекті! Установка здійснюється в стандартний підрозетник діаметром 60 мм.


Безпека перш за все

Пристрій оснащений термозахистом. Якщо температура всередині корпусу досягне 85°С, терморегулятор зупинить роботу поки вона не знизиться до 80°С. Також Ви можете заблокувати кнопки, щоб параметри нагріву випадково не змінили, наприклад, Ваші діти.


Універсальний терморегулятор


Пристрій може використовуватися з більшістю нагрівальних кабелів, плівок і матів, представлених на ринку.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре