Телефонуйте

Schneider Asfora

Проста і одночасно стильна серія електроустановочних виробів для повсякденного життя від "Schneider Electric".
Серія налічує всі необхідні функції для забезпечення комфортного використання електрофурнітури: силові і комунікаційні розетки (RJ45, HDMI, TV, TV/R/SAT), USB-розетки, звичайні і кнопкові вимикачі, диммери, вимикачі жалюзі.
У серії розеток і вимикачів "Asfora" Ви можете знайти все необхідне для сучасного і комфортного життя. Витончений, елегантний дизайн, гармонійно поєднується практично з будь-яким інтер'єром.
Виготовлена з високоякісних матеріалів, які не тьмяніють з часом.


Серія "Asfora" від "Schneider Electric" включає стильні контролери для вимикачів і розеток, диммери для внутрішнього освітлення, жалюзі і розетки для TV/R/SAT, USB-зарядки, роз'єми даних і аудіорозетки.
Всі продукти серії "Asfora" відповідають останнім стандартам якості та безпеки, виготовлені з міцних матеріалів, обраних таким чином, щоб витримувати щоденне активне використання протягом багатьох років. Покращуйте настрій та атмосферу Вашого будинку, регулюючи природні та внутрішні джерела світла за допомогою контролерів для жалюзі та освітлення.
Електричні та комунікаційні роз'єми забезпечують підтримку Ваших улюблених занять, що вимагають підключення, від відеоігор до ТВ/відео і потокової передачі улюбленої музики.
Асортимент серії "Asfora" забезпечує якість матеріалів і виробництва, які Ви очікуєте від "Schneider Electric". Всі продукти серії "Asfora" - це міцні і надійні інтерфейси, розроблені з урахуванням безпеки і довговічності. Також доступні криті розетки (IP44).
Знайти вимикачі світла в темряві легко завдяки вимикачам з покажчиками повороту.

Вимикач SCHNEIDER ASFORA 1-й внутрішній прохідний білий ЕРН0400121

Характеристики:Тип механізму: перемикач прохідний.Кількість клавіш: 1.Тип затискачів: автоматичні самозажимні.Номінальний струм: 10А.Номінальна напруга: 230В.Перетин підключаємого проводу: до 2,5 мм к..

123.73 грн

123.73 грн

Вимикач SCHNEIDER ASFORA 2-клавішний внутрішній прохідний білий ЕРН0600121

Перемикач двоклавішний використовується для управління двох незалежних груп освітлення з двох місць. Може бути використаний в прохідних коридорах, в спальних кімнатах, великих камінних залах. Поверхня..

251.81 грн

251.81 грн

Показано з 1 по 21 із 21 (всього 1 сторінок)