Телефонуйте

Про нас

Про Компанію "Крамелектро"Компанія "КРАМЕЛЕКТРО" заснована в 2005 році. На сьогоднішній день нашою основною спеціалізацією є дистрибуція світлотехнічної та електротехнічної продукції. З самого початку нашої діяльності ми приділяємо велику увагу індивідуальному підходу до своїх клієнтів, намагаючись створити взаємини, в основі яких лежать довіра і партнерство.
Компанія "КРАМЕЛЕКТРО" - команда фахівців, які володіють знаннями, які охоплюють всі аспекти діяльності, в якій ми працюємо, знають як допомогти нашим клієнтам у виборі продукції. Ми постійно підвищуємо свій професійний рівень. На сьогоднішній день наша Компанія є виробником широкого асортименту електротехнічної продукції під власними торговими марками: Right Hausen, Преміум Кабель, Схід Кабель, Крет, SKY Energy і Лідер Щит, які завдяки послідовній роботі, зваженій ціновій політиці, сервісу і високій якості змогли завоювати ринок і отримати його визнання. Зараз в наших каталогах представлено більше 10000 найменувань товарів широкого спектру застосування.
Компанія "КРАМЕЛЕКТРО" має центральний офіс в Краматорську і повноцінні представництва в Києві, Запоріжжі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі та Миколаєві. Таким чином, основна діяльність Компанії здійснюється на більшій частині Центральної та Південно-Східної України із загальним числом активних клієнтів понад 15000. Штат компанії складається з молодих, амбітних, впевнених у собі і об'єднаних спільною метою співробітників. А налагоджена система логістики дозволяє своїм транспортом або кур'єрськими службами здійснювати доставку товару протягом 24-х годин з моменту отримання замовлення.
Цілі Компанії «КРАМЭЛЕКТРО»
Розвиток дистрибуційних торгових марок. Беручи на себе зобов'язання дистриб'ютора, ми розуміємо, що розвиток цього товару на території має бути постійним, планомірним і результативним. На підставі цього Компанія вибудовує довгострокове і взаємовигідне співробітництво з усіма нашими партнерами.
Тотальне покриття ринку. Присутність товару, развиваємого нами в кожній торговій точці, взаємодія з підприємствами різних форм власності та будівельними об'єктами, пошук субдистриб'юторів і співпраця з ними, продаж за допомогою електронних каналів є пріоритетними для Компанії.
Якісне покриття ринку. Для того, щоб повністю задовольнити потреби кожного клієнта, запропонувати весь перелік товарів і їх своєчасну доставку, в Компанії існують єдині стандарти. А для поліпшення сервісу і своєчасного вирішення проблем в Компанії діє штат ексклюзивних менеджерів по кожній з дистрибуційних торгових марок.
На даний момент Компанія "Крамелектро" є офіційним дистрибутором наступних компаній:
Schneider Electric. Зробити енергію безпечною, надійною, ефективною і продуктивною. При виконанні цього завдання Компанія спирається на свій власний досвід і на досвід просування своїх брендів. В основу цієї стратегії покладені концепції зростання, ефективності та обліку людського фактора, а також концепція соціально відповідальної Компанії, що дотримується взяті на себе зобов'язання.
PHILIPS. Транснаціональна компанія з широким асортиментом ламп, освітлювальних приладів та елементів живлення.
DOSPEL, Польща. Є одним з найбільших і відомих виробників вентиляційного обладнання, систем вентиляції та кондиціонування.
Аско-Укрем, Україна. Провідна Компанія на ринку низьковольтного обладнання та світлотехніки (вітчизняний виробник автоматичних і диференціальних вимикачів, низьковольтних комплектних пристроїв, провідний оператор електро- і світлотехнічного ринку України).
Ecostrum, Україна - відомий споживачам України з 2010 року, і за недовгий період свого перебування на ринку зайняв лідируючі позиції серед побутового, вуличного, промислового та офісного освітлювального обладнання.
Energizer, Європа. Один з провідних європейських брендів. З широким асортиментом елементами живлення.
Вже багато років Компанія "Крамелектро" співпрацює з кожним з наших партнерів не тільки повністю виконуючи всі взяті на себе зобов'язання і захищаючи їх інтереси в регіоні, а й ставлячи перед собою амбітні завдання.
Очевидно, що незважаючи на чималий термін роботи підприємства, Компанія «Крамелектро» динамічно розвивається з амбітними цілями. Нам імпонують працьовитість, повна самовіддача і безперервний розвиток. Ми завжди відкриті для діалогу з усіма діючими і потенційними партнерами. Пріоритетом для нас є взаємовигідна, довгострокова і плідна співпраця.
Наші переваги:
* Висока швидкість обробки замовлень;


* Відправка товару протягом 12-24 годин здійснюється будь-якими компаніями-перевізниками;


* Високий рівень обслуговування;


* Гнучка цінова політика;


* Допомога в складанні замовлень;


* Індивідуальний підхід до кожного клієнта;


* Ми прагнемо створити такі взаємини з покупцями, в основі яких лежать довіра і партнерство;


* Систематичне проведення акцій;


* Виконання гарантійних зобов'язань ·